КАТАЛОГ ФОТО ПОСЛУГ

ФОТО НА ДОКУМЕНТИ

РЕСТАВРАЦІЯ ФОТОГРАФІЙ

ЗЙОМКА ВЕСІЛЛЬ

ПРЕДМЕТНА ЗЙОМКА

ПОРТРЕТНА ЗЙОМКА

ПРИВАТНІ ФОТОСЕСІЇ

АКЦІЇ

- Знижка до 20% на весільну зйомку!

- Щонедільні безкоштовні фотосесії.

ДОКЛАДНІШЕ

Усередині кожного чоловіка і кожної жінки захована таємниця, і моя мета, як фотографа, відкрити її. Юсуф Карш

Зйомка весіль

Ви за бажанням можете вибрати обсяг робіт з надання даної послуги, а саме: передвесільна зйомка нареченої \ нареченого, загальне передвесільне фото, фото в палаці одружень (обумовлюється окремо), фото при проїзді по визначних місцях, загальне фото на природі, портретна зйомка молодої пари \ батьків \ родичів, фотозйомка в банкетному залі, післявесільних фото (наступні дні святкування одруження).

свадебное фотосвадебная фотография

Зразки обсягів робіт:

1.) - зйомка нареченого \ нареченої у палаці одружень (обмовляється окремо), фото при проїзді по визначних пам'ятках, загальне фото на природі, портретна зйомка молодої пари \ батьків \ родичів. (18-00)

Предоставляєтся диск з обробленими (ретуш) фотографіями (10-20шт.), диск з вихідними фотографіями (250-300шт.), друк 10 фотографій розміром 20 * 30. - 7000грн.

 

2.) - зйомка нареченого \ нареченої вдома, збори, проїзд до дружини, загальне передвесільні фото, фото в палаці одружень, фото при проїзді по визначних пам'ятках, загальне фото на природі, портретна зйомка молодої пари \ батьків \ родичів, фотозйомка в банкетному залі до першого танцю. (18-00)

Надається диск з обробленими (ретуш) фотографіями (40-60шт.), Диск з вихідними фотографіями (400-600шт.), 20 фотографій розміром 20 * 30. - 9000грн.

 

3.) - зйомка нареченого \ нареченої вдома, збори, проїзд до дружини, загальне передвесільні фото, фото в палаці одружень, фото при проїзді по визначних пам'ятках, загальне фото на природі, портретна зйомка молодої пари \ батьків \ родичів, фотозйомка в банкетному залі до завершення банкету (1 день, з 10-00 до 22-00).

Надається диск з обробленими (ретуш) фотографіями (50-100шт.), Диск з вихідними фотографіями (550-700шт.), 30 фотографій розміром 20 * 30. - 12000грн.

 

Також Ви можете вибрати і відразу замовити друк фотографій в необхідних Вам розмірах і кількостях за цінами вказаними в розділі Друк фотографій.

Свадебная съёмка

Роботи надаються клієнту в терміни 14-30 днів з дня зйомки (якщо не обумовлено інше). Вид надання робіт може бути як у цифровому вигляді, так і в друкованому, залежно від бажання клієнта і попередньою домовленістю.

 

Крім авторської ретуші (доведення фотографій до максимально наближеного до ідеального стану) всі фотографії піддаються корекції вручну.

 

Ціни вказані пакетами послуг, можливі й інші комбінації зйомок, так як кожне весілля - унікальне. Фотозйомка проводиться основним фотографом. При бажанні (і можливості) замовника - на зйомку виїжджає крім основного фотографа ще "майстер-освітлювач" - фотографії при цьому виходять яскравіше, виразніше. Вартість послуг зростає на 800-1500 грн. (залежно від умов, часу і складності робіт "майстри-освітлювача"). або 300 грн. \ год.

СвадьбаСвадьба

Додаткові послуги:

Додаткова "знімальна" годину - 800 грн. \ Год.

Додатковий час "майстра-освітлювача" - 300 грн. \ Год.

Додаткова ретуш фотографій - від 70 грн. \ Шт.

Є додаткова можливість "трансферу" - 5 грн. \ Км.

свадьба

 

  • Замовлення вважається прийнятим у разі здійснення 50% оплати вартості обраного Вами обсягу робіт.