КАТАЛОГ ФОТО ПОСЛУГ

ФОТО НА ДОКУМЕНТИ

РЕСТАВРАЦІЯ ФОТОГРАФІЙ

ЗЙОМКА ВЕСІЛЛЬ

ПРЕДМЕТНА ЗЙОМКА

ПОРТРЕТНА ЗЙОМКА

ПРИВАТНІ ФОТОСЕСІЇ

АКЦІЇ

- Знижка до 20% на весільну зйомку!

- Щонедільні безкоштовні фотосесії.

ДОКЛАДНІШЕ

Диски - дряпаються, накопичувачі - ламаються, вінчестери - "висипаються" ... Фотографії проходять крізь століття! Олексій Кисельов.

Реставрація фотографій.

Реставрація фотографій проводиться за бажанням замовника а строки обумовлюються з фотографом-реставратором, який займатиметься реставрацією Ваших фотографій. Зазвичай це займає від 2 робочих днів залежно від складності робіт, що проводяться. Реставруються старі фотографії, плівки, (негативи, позитиви) За бажанням замовника після реставрації може бути проведена друк відреставрованих фотографій і запис на цифровий носій. Вартість реставрації, як уже згадувалося, залежить від складності виконуваних робіт. Ціна за реставрацію фотографій починається від 70 грн. за одиницю обробки.

реставрация фотографий

-Незначна кількість подряпин і тріщин - 70 грн. За одиницю обробки.
- Значна кількість подряпин і тріщин - 100 грн. За одиницю обробки.
- Значна кількість подряпин і тріщин, плями, відсутність частин зображень до 15-20% - 150грн. За одиницю обробки.
- Значна кількість подряпин і тріщин, плями, відсутність частин зображень до 15-20%, створення з чернобелой фотографії - кольорової - 250-700 грн. За одиницю обробки. (вимагає точного опису об'єкта від замовника)

 

реставрация фотографий

Точну інформацію про реставрацію фотографій можна отримати в студії при оформленні замовлення.

из чб в цвет

Практично в кожній сім'ї є старий альбом з фотографіями. Пам'ятаєте, як в дитинстві Вам було цікаво розглядати його сторінки? На цих фото не просто зображені якісь люди, на них відображена історія вашого роду, кожен знімок описує шматочок життя близьких Вам людей. На жаль, у фотографій вік не довгий. Через кілька років, в кращому випадку, десятиліть, Ви починаєте помічати, що Ваші знімки втратили кольоровість, на них з'явилися потертості, подряпини і тріщини. Часто відриваються куточки, особливо, якщо фото побувало в чиїхось маленьких ручках. Ці проблеми виникають у більш-менш сучасних знімків, так що тоді говорити про фотографіях, зроблених на початку століття? А може, у Вашій родині зберігаються фото, виконані в 19 столітті?

Як зробити відновлення фотографій, щоб Ви могли залишити ці дорогі для Вас знімки дітям і онукам? Думаєте, що це неможливо? Нічого подібного! Наша художня майстерня пропонує Вам унікальну послугу - відновлення старих фотографій.

Ви хочете знати, як проводиться реставрація старих фотографій? Ви боїтеся, що ми, зробивши відновлення старих фотографій, зіпсуємо вихідні знімки? Ні, Ваша пошкоджена фотографія буде відсканована в цифровий формат і в цілісності повернута Вам. Далі реставрація фото буде проводитися ретушшю його цифрового зображення. Ми зробимо кольорокорекцію знімка, додамо яскравість, контрастність і детальність фотографії, а також зможемо домалювати відсутні шматочки так, що відновлення старих фотографій буде непомітно неозброєним оком. Крім того, реставрація фотографій буде полягати в тому, що ми приберемо на них всі тріщини і загини.

Якщо Ваше фото виконане в чорно-білому варіанті, ми можемо розфарбувати його в природні відтінки, як ніби воно спочатку було кольоровим. І Ваші знімки, після того, як буде вироблено відновлення старих фотографій, заграють яскравими, соковитими фарбами.

Ви замислюєтеся над тим, що подарувати Вашим близьким, які знаходяться в поважному віці, на ювілей? Немає нічого простіше: реставрація старих фотографій, на яких ці люди зображені молодими, буде кращим для них подарунком. Та й відновлення фотографій давно померлих, але улюблених і не забутих Ваших прабабусь і прадідусів, призведе батьків в захват, адже Ви подаруйте їм дорогі їх серцю спогади. А ми допоможемо Вам зробити цей чудовий подарунок.
Ми маємо великий досвід роботи зі старими і пошкодженими фотографіями. Тому, незалежно від того наскільки пошкоджена Ваша фотографія (навіть якщо вона складається з маленьких шматочків, заклеєних на звороті скотчем, і зсунутих відносно один одного), ми зможемо повернути їй рівність, чіткість, барвистість і детальність.

Тепер, після відновлення, Ви можете повісити дороге Вам фото на стіну або оформити своє родовідне дерево, щоб наступні покоління не забували своє коріння.
Звертайтеся до нас! Ми обговорюємо з Вами ціни за реставрацію, залежно від складності роботи і подаруємо Вашим знімкам нове життя.