КАТАЛОГ ФОТО ПОСЛУГ

ФОТО НА ДОКУМЕНТИ

РЕСТАВРАЦІЯ ФОТОГРАФІЙ

ЗЙОМКА ВЕСІЛЛЬ

ПРЕДМЕТНА ЗЙОМКА

ПОРТРЕТНА ЗЙОМКА

ПРИВАТНІ ФОТОСЕСІЇ

АКЦІЇ

- Знижка до 20% на весільну зйомку!

- Щонедільні безкоштовні фотосесії.

ДОКЛАДНІШЕ

У наш час все існує заради того, щоб закінчитися фотографією. Сьюзан Зонтаг.

 

ФОТО-КАЛЕНДАР. Улюблені фото на кожен місяць!

Фото КалендарьФото КалендарьФото каледарь

Ми надаємо послуги з друку календарів з вашими фотографіями формату А3 (29,7 см. 42 см.)

 

- Календар простий (12 міс): 450 грн. (зверху фотографія - знизу календарний блок)

- Календар дизайнерський (12 міс. + Перша сторінка (обкладинка) з колажем з усіх фото): 550грн. (зверху колаж з 1-3х фотографій - знизу календарний блок + загальний фон + кожне фото в колажі - в рамці)

При замовленні великого тиражу фотокалендарів - діє гнучка система знижок!

при замовленні 5-ти примірників - діє знижка 5%

при замовленні 10-ти примірників - діє знижка 10%

при замовленні 20-ти примірників - діє максимальна знижка знижка 18%

 

Замовлення календаря здійснюється наступним чином:

Ви надаєте фотографії для календаря. Протягом 2-3 днів у відповідності з Вашими побажаннями ми розробляємо макет календаря (кожен календар має індивідуальний дизайн), і надаємо Вам макет на затвердження. Після Вашого схвалення, та оплати, календар надходить в друк. У перебігу 5-7 робочих днів Ви отримуєте готовий виріб.

Друк проводиться при 100% передоплаті. Вартість побудови макетів для подальшого друку календарів - входить в ціну виробу. Терміни здійснення 7-10 робочих днів.

Є можливість дистанційного замовлення фотокалендаря (обговорюється при оформленні замовлення) і подальшої доставки Клієнту. У цьому випадку ви дистанційно висилаєте на наш e-mail фотографії, які ви бажаєте бачити у кожному з місяців, і на протязі 2-3 днів у відповідності з Вашими побажаннями ми розробляємо макет календаря - який згодом висилаємо на Ваш e-mail для затвердження. Після затвердження макета - клієнт оплачує повну вартість календаря, і із зарахування коштів на рахунок - Ваш календар відправляється в друк. Залежно від завантаженості виробництва - протягом 5-7 робочих дей Ви отримуєте готовий виріб. З доставкою додому. Вартість доставки складає 50 грн. При замовленні 5-ти однакових календарів і більше - доставка осушествляется безкоштовно!

Кур'єрська доставка здійснюється з 10-00 до 21-00. Доставка здійснюється "До під'їзду". З міркувань безпеки товарно-грошовий обмін здійснюється в автомобілі кур'єра без заходу в квартиру / офіс замовника.

Фото календар подарує Вам і Вашим Близькому найтепліші моменти кожен день!